Main menu:

Література жанру Фентезі

Archive for 'Інше фентезі'

Казка про силу

Мітки: , , , ,

автор книги:

Карлос Кастанеда

жанр книги:

Психологія

Філософія

Фентезі

Містика

серія:

Збори з 10 книг

Казка про силу →

Будинок в глухому лісі

Будинок в глухому лісі
Будинок в глухому лісі

Цей роман є другою частиною трилогії, початої твором «Сплячий в тьмі», але що в той же час є самостійним твором. У цьому оригінальному творі дивовижним чином поєднуються пригодницькі фентезі, детектив і готичний роман. Це незвичайне поєднання стилів, цікава ідея і атмосфера, що ретельно пропрацювала, роблять цей роман дуже яскравим і таким, що запам’ятовується.
Мирне життя, поточне своєю чергою в маленькому глухому селі відображена тут дуже яскраво і живописно, як і наступні події, що порушили спокій її жителів. Двоє друзів, багаті джентльмени, стикаються з нез’ясовними, таємничими подіями і беруться за власне розслідування.
Одна таємниця спричиняє за собою іншу, і незабаром друзі починають розуміти, що події, що відбуваються в селі, носять набагато більш лякаючий характер, ніж вони чекали. Закоренілий скептик вимушений повірити в містику, виявившись залученим у водоверть дивних подій; розгадки страшних таємниць, виявляється, стосуються його самого і йдуть корінням в далеке минуле.
Жителі села, що багато років зберігали мовчання про давно минулі події, починають розуміти, що відгомони прихованої історії повертаються до них зараз.

Будинок в глухому лісі →

Рецензія на книги Лукьяненко

Я продумувала велику таку статтю про те, які книги Лукьяненко чудові, і наскільки багато чому вони нас учать. Але зрозуміла, що говорити це просто безглуздо. Та і чому, власне, вони учать? По-перше, мені взагалі не подобається ця вбита шкільними уроками літератури звичка замислюватися, чому такому хорошому навчила тебе прочитана книга.
А по-друге, “учать” – це в школі по радянського зразка підручникам з пропозиціями типу “Піонери переводили бабусю через дорогу”. Або у Вузі, коли професора збирають залікові книжки, щоб всім поставити “залік”. “Учити” – це щось дуже загальне. А книги можуть говорити. Сказати кожному що-небудь своє, особисте. І в цьому сенсі книги Лукьяненко коштують дуже багато чого.
А якщо говорити прямо, то я взагалі сумніваюся, що молодь, що є основними поклонниками Лукьяненко, що-небудь виносить з прочитаних книг (якщо я помиляюся, хай молодь мене пробачить).

Рецензія на книги Лукьяненко →

Іван Наумов Обмін заручниками

Фантастика * Вид книги: Збірка * Видавництва: Форум * Вихід: 2008 * Серія: Інша сторона

Обмін відбувся

Іван Наумов Обмін заручниками

Іван Наумов Обмін заручниками →

Робін Хобб Лісовий маг

Оригінальна назва: Forest Mage * Героїчне фентезі * Вид книги: Роман * Пер.: У. Гольдіч, І.
Оганесова
* Видавництва: Ексмо * Вихід: вересень 2008 * Серія: Королі Fantasy * Цикл: Син солдата * Номер в циклі: 2

Робін Хобб Лісовий маг →